MID & SENIOR TOUR

 

GPA Czech Mid & Senior Tour 2019

 

GPA Czech Mid & Senior Tour (CMST) je seriálem šesti základních kvalifikačních turnajů a finálového turnaje Masters, kam postupují z každé kategorie ti nejlepší dle propozic.

Projekt pořádá agentura GPA společně s Českou golfovou federací.

Tato sportovní tour pro hráče věkové kategorie MID-Amateur (30 let a výše s max HCP 18) a Senior (50 let a výše s max HCP 26) je největší sportovní tour pro amatéry v České republice v těchto kategoriích.

Žebříček Tour se sestavuje na základě bodů získávaných za umístění v jednotlivých turnajích Tour. Současně se výsledky zařazují i do národního žebříčku amatérů, amatérů MID a seniorů ČGF.

Finálový turnaj Masters, do kterého postupují hráči podle pořadí v žebříčku Tour po odehrání všech turnajů základní části, se odehraje ve dnech 28. a 29.9.2019 na Panorama Golf Resortu Kácov.

V letošním roce je novinkou doprovodná kategorie hra na rány soutěž dvojic. Při akreditaci na turnajích si hráči sestaví dvojice, kterým se následně po oba dny sčítají brutto rány. Vítězovná dvojice se vyhlašuje na každém turnaji.

Startovné na dvoudenní turnaj činí 1.600,- Kč, vč. občerstvení do hry. Platba se provádí předem, bankovním převodem. Instrukce k platbě startovné najdete na ČGF u každého turnaje GPA CMST 2019.


          

     


Všeobecné propozice 2019 »

Hard Card »

Možnosti partnerství »


          


Žebříčky soutěží

 

               

                             žebříček »                                                              žebříček »                                                                žebříček »                                                              žebříček »