Informace o tour WCGC

 

WCGC Czech Republic

World Corporate Golf Challenge je jednodenní světový šampionát dvoučlenných firemních týmů. Dále si hráči rozdělí na turnaji celkem 500.000 GPA bodů do celoroční soutěže GPA MASTERS Race To Fontana a mohou tak zasáhnout do boje o 20 postupových míst na finále GPA MASTERS.

 

Světové finále WCGC má tradici od roku 1993, s více než 1 milionem hráčů po celém světě.

 

 V České republice se letos uskuteční 4. ročník a národní kvalifikační turnaj proběhne v úterý 1.5.2018 v Golf Resortu Beroun.

 

Vítězný dvoučlenný tým národního turnaje České republiky postupuje do světového finále v Portugalsku – Cascais, které se uskuteční ve dnech 20 --  24.6.2018 a zúčastní se ho týmy z více než 40 zemí světa.

 

Vítěznému týmu bude hrazena cesta, pobyt i startovné ve světovém finále.

 

Bude se hrát na stablefordové body a hráči budou hrát na 3/4 svého oficiálního klubového hendikepu (pro muže maximálně 24 a pro ženy maximálně 32). Hráči s vyššími hendikepy budou hrát s maximálním povoleným hendikepem.

 

Všechny týmy musí mít barevně koordinovaná trika a dlouhé kalhoty. Krátké nebo tříčtvrteční kalhoty nejsou povoleny.

 

Kapacita kvalifikace je 50 týmů.

 

Cena za firemní partnerství je 12.000,- bez DPH. V ceně jsou zahrnuta dvě hrací místa včetně občerstvení během celého dne.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zašleme detailnější informace k turnaji a možnosti reklamní prezentace Vaší společnosti.TOAN VU 
Project manager WCGC
Tel,: +420 731 633 660
e-mail: toan.vu@gpa.cz