WCGC 2017 – KARLŠTEJN - Vítězným týmem se stal TOP CLASS CARS (Tomáš Vodseďálek a Karel Valdauf)


Dlouhodobě očekávaný národní kvalifikační turnaj World Corporate Golf Challenge 2017 se dnes uskutečnil v Golf Resortu Karlštejn při krásném slunečném počasí.
Celkem 30 firemních dvojic bojovalo o hlavní cenu v podobě účasti na světovém finále v Portugalsku - Cascais, které se uskuteční ve dnech 21. - 25. 6. 2017.


Vítězným týmem národního kvalifikačního turnaje World Corporate Golf Challenge 2017 se stali hráči Tomáš Vodseďálek a Karel Valdauf z týmu TOP CLASS CARS se součtem (73) stablefordovým bodů.
Na druhém místě se umístili Josef Červený a Martin Červený z týmu SPEI SERVIS se součtem (70) bodů a na třetím místě se umístili Rastislav Stanček a Rolf Franke z týmu ENVAMAL se součtem (68) bodů.

Gratulujeme nejlepším hráčům a děkujeme všem ostatním za účast v tomto turnaji.

Turnaj, který se opravdu povedl, byl velmi zajímavým premiérovým týmovým projektem společnosti GPA a dle okamžitých kladných reakcí účastníků je nám už nyní jasné, že příští rok můžeme očekávat výrazně větší účast.

Nejvyšší součet stablefordových bodů (75) zahrál tým COM-TIP ve složení hráčů Pavel Landa a Lukáš Krajíček, kteří však vzhledem k nízkému věku Lukáše Krajíčka hráli mimo postup na světové finále.
Oba hráči si jako cenu odnesli hodinky značky Frederique Constant od partnera turnaje JANEBA TIME.

Kompletní výsledkovou listinu WCGC 2017 naleznete zde.

Budeme se těšit na Vaší účast v příštím roce na World Corporate Golf Challenge 2018.

123456789101112

Login

Mobilní Aplikace GPA