Podívejte se na videoreportáž z golfového hřiště Karlštejn, kde se v květnu odehrál turnaj série WCGC Česká republika 2017.

Prohlédněte si fotky ze světové finále World Corporate Golf Challenge, na kterém tým TOP CLASS CARS s hráči Tomáš Vodseďálek a Karel Valdauf skončili na 5. místě. Odkaz na fotky zde.

Těšíme se na Vás na příštím ročníku národního kvalifikačního turnaje World Corporate Golf Challenge 2018.

Po 2 soutěžních kolech turnaje World Corporate Golf Challenge 2017 v portugalském Cascais si tým TOP CLASS CARS s hráči Tomáš Vodseďálek a Karel Valdauf vybojovali 5. místo!

Už dneska začalo první soutěžní kolo světové finále firemních dvojic World Corporate Golf Challenge 2017 v portugalském Cascais. Oba hráči Tomáš Vodseďálek a Karel Valdauf zahráli totožný výsledek (+7)

Máme za sebou 3. ročník národního kvalifikčního turnaje World Corporate Golf Challenge, který se uskutečnil 23.5.2017 v Golf Resortu Karlštejn. Průběh celého turnaje byl zaznamenáván štábem České televize a celý reportáž je vysílán v programu Golf Minute Magazine.

Dlouhodobě očekávaný národní kvalifikační turnaj World Corporate Golf Challenge 2017 se dnes uskutečnil v Golf Resortu Karlštejn při krásném slunečném počasí.
Celkem 30 firemních dvojic bojovalo o hlavní cenu v podobě účasti na světovém finále v Portugalsku - Cascais, které se uskuteční ve dnech 21. - 25. 6. 2017.

Program turnaje:

od 7:30                 zahájení turnaje, akreditace hráčů, snídaně

od 9:00                 postupný start z jamky č. 1 a 10 

od 13:30              příchod prvních hráčů ze hřiště, sčítání výsledků

od 16:00              vyhlášení výsledků turnaje

Zbývá jen už 1 týden do národního finále World Corporate Golf Challenge 2017. Po celém světě už probíhají národní kvalifikace a kvalifikované týmy už jsou připraveni hrát proti jedním z Vás!

Login

Mobilní Aplikace GPA