Máme za sebou 3. ročník národního kvalifikčního turnaje World Corporate Golf Challenge, který se uskutečnil 23.5.2017 v Golf Resortu Karlštejn. Průběh celého turnaje byl zaznamenáván štábem České televize a celý reportáž je vysílán v programu Golf Minute Magazine.

Dlouhodobě očekávaný národní kvalifikační turnaj World Corporate Golf Challenge 2017 se dnes uskutečnil v Golf Resortu Karlštejn při krásném slunečném počasí.
Celkem 30 firemních dvojic bojovalo o hlavní cenu v podobě účasti na světovém finále v Portugalsku - Cascais, které se uskuteční ve dnech 21. - 25. 6. 2017.

Program turnaje:

od 7:30                 zahájení turnaje, akreditace hráčů, snídaně

od 9:00                 postupný start z jamky č. 1 a 10 

od 13:30              příchod prvních hráčů ze hřiště, sčítání výsledků

od 16:00              vyhlášení výsledků turnaje

Zbývá jen už 1 týden do národního finále World Corporate Golf Challenge 2017. Po celém světě už probíhají národní kvalifikace a kvalifikované týmy už jsou připraveni hrát proti jedním z Vás!

Za přesně 4 týdny se uskuteční národní kvalifikační turnaj World Corporate Golf Challenge 2017 v Golf Resortu Karlštejn. Pro většina z Vás je hřiště známé. Vítězný tým získá účast na světovém finále ve dnech 21. - 25. června na hřišti Oitavos Dunes v Portugalsku.

Zbývá jen pár týdnů do národního finále World Corporate Golf Challenge 2017. Po celém světě už probíhají národní kvalifikace a kvalifikované týmy už jsou připraveni hrát proti jedním z Vás!

Už máme 14 firemních týmu zaregistrovaných na World Corporate Golf Challenge.

Jedním z prvních firem je Gepard Finance s hráči Adolf Červinka a Petr Bílek, kteří jsou letošním favoritem turnaje WCGC. Reprezentujte svoji firmu o účast ve světovém finále v Portugalsku - Cascais!

World Corporate Golf Challenge je jednodenní světový šampionát dvoučlenných firemních týmů.

Světové finále WCGC má tradici od roku 1993, s více než 1 milionem hráčů po celém světě.

Login

Mobilní Aplikace GPA