world Adamstal 2017
  • WAGC finále
  • Tím WAGC (JAR) v roku 2014
  • WAGC titul

Máme za sebou dva měsíce letošního 23.ročníku WAGC a s ním uplynulo 28 kvalifikačních turnajů do Regionálního finále, které je o krok blíž vysněnému světovému finále nejprestižnější amatérské golfové soutěže World Amateur Golfers Championship v Kuala Lumpur!

ZÚČASTNĚTE SE AMATÉRSKÉHO MISTROVSTVÍ SVĚTA 2017

Zúčastněte se již 23. ročníku největšího amatérského golfového projektu na světě - WAGC.

Vítěze všech kategorií pošleme reprezentovat Českou republiku na světové finále v Malajsii.

Ani v květnu jsme na Vás nezapomněli a neustále připravujeme nové kvalifikační turnaje, které proběhly i tento víkend pro regiony PRAHA a  MORAVA.

Počasí hráčům konečně přálo a doufáme, že si slunné dny na golfu užili.

Máme za sebou první měsíc letošního 23.ročníku WAGC a s ním uplynulo 11 kvalifikačních turnajů do Regionálního finále, které je o krok blíž vysněnému světovému finále nejprestižnější amatérské golfové soutěže World Amateur Golfers Championship v Kuala Lumpur!

V pátek 21.4 a sobotu 22.4 proběhly další kvalifikační turnaje WAGC. Počasí připomínalo spíše zimní období, proto si velmi vážíme všech, kteří se turnaje zúčastnili a až do konce bojovali z plných sil.

V neděli 16. 4 byly zahájeny kvalifikační turnaje WAGC i pro region VÝCHOD na libereckém golf resortu Ypsilon.

 Zúčastněte se již 23. ročníku největšího amatérského golfového projektu na světě - WAGC. Kvalifikujte se do národního finále, kde se bude bojovat v každé

kategorii o titul amatérského mistra republiky ve hře na rány s vyrovnáním HCP. Vítěze všech kategorií pošleme reprezentovat Českou republiku na světové

finále v Malajsii.

V neděli se uskutečnilo poslední kolo regionálního finále největšího amatérského golfového projektu na světě – WAGC v rámci České republiky. 

Login

Mobilní Aplikace GPA