Nový titul o golfových tématech, zpracovaných z různých úhlů pohledu a v rozmanitých formách prezentace. Velký prostor je věnován cestování a relaxaci, golfu a hře, a nechybí ani byznysová a lifestylová sekce. Vše v přehledném a odlehčeném designu, s velkoryse pojatými obsahovými celky a kvalitními fotografiemi.

„Výběr jen čerstvých přírodních ingrediencí a šetrný výrobní cyklus, to je slib, který Vám dáváme!“

Síť realitních kanceláří NEXT REALITY je na trhu 11. rokem a patří mezi tři nejvýznamnější hráče v ČR. Klienty je vyhledávána především díky své kvalitní a komplexní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni.

Letošním partenerem GPA Tour bude již potřetí kosmetický a kadeřnický salon Laboratory, kde je pro hráče mimo jiné připravena také specialita salonu - masáž golfovými míčky.

 Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o je dynamicky se rozvíjející nezávislou advokátní kanceláří založenou v roce 2011 advokáty JUDr. Jiřím Brožem a Mgr. Lukášem Sedlatým.

V roce 2013 jsme poprvé na českém trhu představili GOLFPLAN – specializované golfové pojištění, za kterým stojí britské pojišťovny Lloyd’s, XL Catlin a naše mezinárodní makléřská skupina GFA, která tak reagovala na aktuální poptávku v České republice.

Andělské pralinky spojily svou vášeň pro čokoládu s Vaší vášní pro golf, proto se staly hrdým partnerem letošního ročníku GPA Golf Tour.

Společnost BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.